KEKOVA PANSİYON

Denizi, tarihi ve dingin yaşam kültürüyle dünyanın en beğenilen ve görülmeye değer köşelerinden biri Kekova.Hayatın en sakin, en eğlenceli, en kültürel halini tarihi bir doku ile bütünleştiren bir tatil mekanı olan bu nadir köşe, son dönemde herkesin gidip görmek istediği bir yer halini aldı.

Kekova’ya geldiğinizde zamanınızı konforlu bir şekilde değerlendirmek istiyor ve tatilinizi hem eğlenerek hem de rahat ederek geçirmeyi planlıyorsanız Kekova Pansiyon’un sizin için özenle verdiği hizmetlere göz atabilirsiniz.

Kekova Pansiyon, deniz tatili yapmak isteyen tatilcilerin Kekova’da tercih edebileceği en özel konaklama mekanlarından biri. Denize sıfır konumuyla Kekova’nın mavi sularının tadını çıkarırken merkezde olmasının sağladığı diğer avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Bunun yanında merkezi konumuyla antik kentlere yürüyüş, kano kiralama, tekne turları, mehtap turları gibi aktivitelerin kolayca yapılabileceği bir yer olması da oldukça önemli.Bunların yanında misafirlerimiz için sağladığımız özel hizmetlerden biri de ücretsiz plaj servislerimiz… Her gün belli bir saatte misafirlerimizi tekne ile Kekova içinde uygun bir yüzme alanına bırakıyoruz ve sonrasında da aynı şekilde pansiyona dönüşlerini sağlıyoruz.

Her biri deniz manzaralı 15 odadan oluşan pansiyonumuzun her odasında klima ve duşa kabin bulunmakta. Aynı zamanda odalarımızın hepsi hizmet verdiğimiz tatilciler için konforlu bir tasarıma sahip.

Pansiyonumuzdaki restoranda ise misafirlerimizin daha lezzetli bir tatil geçirmeleri için özenle hazırladığımız tarifleri sunuyoruz. Bir tatil için gezmek ve dinlenmek ne kadar önemliyse konakladığınız mekanda aldığınız yemek hizmeti de o kadar önemlidir. Tam da bu sebepten Kekova Pansiyon olarak biz de sağlıklı ve lezzetli yemeklerimizi misafirlerimizin hizmetine sunuyoruz.

Ek olarak, hijyen konusunun da bizim için en önemli konulardan biri olduğunu belirtmek isteriz. Konuklarımızın tertemiz odalarda konforlu bir tatil geçirmelerini sağlamak adına hijyen kurallarına tam anlamıyla uyuyor, temizlik konusuna fazlasıyla değer veriyoruz. Tüm bunların yanında güvenli bir hizmet sunmak hem tatilcileri daha rahat ettirmek hem de kalite standartlarının üstünde bir konaklama mekanı sunmak için oldukça değerli. Bu sebeple pansiyonumuzda güvenlik kameraları bulunmakta ve aynı zamanda deneyimli ekibimiz tarafından özenle güvenliği sağlanmaktadır.

HEMEN BİZİ ARAYIN!